Rakstiski tulkojumi

Galvenais mūsu biroja darbības veids ir rakstisku tulkojumu nodrošināšana klientiem. Mūsu tulki ir pieredzējuši visdažādāko juridisku, tehnisku, lietišķu, medicīnisku, zinātnisku, šauras specializācijas tekstu rakstiskā tulkošanā.

Rakstisku tulkojumu izpildes termiņi ir atkarīgi no teksta apjoma, sarežģītības pakāpes un pirmvalodas/ mērķa valodas. Katrā konkrētā gadījumā mēs cenšamies būt pretimnākoši klienta vēlmēm, tomēr ņemot vērā un izskaidrojot reālus tulkojuma veikšanas apstākļus un tam patērējamo laiku.   
Jūs varat iesniegt tulkojamo materiālu drukātā veidā, nosūtīt pa faksu vai E-pastu elektroniskā veidā (ja materiāls pieejams elektroniskā formātā).
 
Web- lapu tulkošana
Mēs piedāvājam arī firmu vai sabiedrību web-lapu tulkošanas pakalpojumus dažādās valodās, visbiežāk pieprasītie ir krievu, angļu un vācu valodas tulkojumi. Pateicoties pieredzei vairāku valsts iestāžu mājas lapu tulkošanā un sadarbībai ar vairākām reklāmas un Web dizaina sabiedrībām, mūsu tulki nodrošina augstas kvalitātes profesionālus jebkādas Web- lapā izvietojamas informācijas un tekstu tulkojumus vai rediģēšanu termiņos pēc vienošanās ar klientu.    
 
Tehnisko datu nesēju tulkošana
Papildus drukātam tekstu formātam un teksta nosūtīšanai elektroniskā formātā pa E-pastu, Jūs varat iesniegt tulkojamo materiālu arī uz dažādiem tehnisku datu nesējiem: CD, flash atmiņas utt., ja tie nav juridiski dokumenti un tiem nav nepieciešams notariāls tulkojuma apstiprinājums.

Visbiežāk teksti iesniedzami Word dokumenta formātā, tomēr prezentāciju un citu materiālu sagatavošanas veidu gadījumā mēs pieņemam tulkojamos materiālus arī citos formātos.