Mūsu mērķis ir nodrošināt profesionālus un augstas kvalitātes tulkošanas pakalpojumus.
Profesionalitāte
Ilgstoša praktiska pieredze apvienojumā ar atbilstošu kvalifikāciju
Operativitāte
Kvalitatīvi tulkojumi tiek nodrošināti pēc iespējas īsākā termiņā
Drošība
Augstas kvalitātes tulkošanas garantija
Paldies, Jūsu pieprasījums ir nosūtīts.

Uzzināt cenu

No:
Uz:
aplūkot failu...
Nosūtīt pieprasījumu

Pakalpojumi

Tulkošanas pakalpojumi - tehniski, juridiski, ekonomiski, medicīniski tulkojumi, mutiska, secīga, sinhrona tulkošana, konsultācijas dokumentu noformēšanas un legalizācijas un citos jautājumos, notariāls tulkojumu apstiprinājums – mēs piedāvājam visu veidu pakalpojumus arī Jums. Turklāt mēs piedāvājam ne tikai visizplatītākos tulkojumus no angļu uz latviešu vai krievu valodu, bet arī tulkojumus no/uz čehu, dāņu, grieķu, holandiešu, igauņu, itāļu, japāņu, lietuviešu, portugāļu, ukraiņu, vācu, zviedru u.c. valodām.
Veicot dokumentu tulkošanu, nepieciešamības gadījumā piedāvājam Jums arī notariālu tulkojumu apliecinājumu un zvērināta tulka apliecinājumu.

Notariāls apliecinājums

Klientu atsauksmes

A&A
Translations
192
GADU
pieredze

Par mums

Mūsu tulkošanas birojs SIA „A & A TRANSLATIONS” tika reģistrēts 2004. gada oktobrī, tajā darbojas profesionālu, pieredzes bagātu tulku komanda, kuru kopējā tulkošanas pieredze pārsniedz 192 gadus un kas apvienojās ar mērķi sniegt profesionālus un kvalitatīvus tulkošanas pakalpojumus. Savas individuālās darbības gadu gaitā tulku biroja tulkotāji, tulki un redaktori ir uzkrājuši milzīgu pieredzi, strādājot visaugstākajā līmenī visās galvenajās tulkojumu tēmās.  Tehniski, juridiski, ekonomiski, medicīniski tulkojumi, mutiska, secīga, sinhrona tulkošana, konsultācijas dokumentu noformēšanas un legalizācijas un citos jautājumos, notariāls tulkojumu apstiprinājums – mēs piedāvājam visu veidu pakalpojumus arī Jums. Turklāt mēs piedāvājam ne...

Mūsu klienti